Dostca Sohbet Mobil Sohbet Sitesine Katılım Sağla Yeni Chat Ortam Sohbet Ortamı.

Dostca Sohbet


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Sohbet Sitesi - Ücretsiz Mobile Chat Sohbet Sitesi. 0 bedava


Sohbet Sitesi

Konu Başlıklarımız

Sohbet Sitesi

– En çok tercih edilen 🙂 demek isterdim ama şunu belirteyim yakında en çok tercih edilen sohbet sitesi dostca sitesine giriş yap.

Bundan 20 Yıl Öncesini hatırlar mısın? Ne güzel sohbet edilyordu o zamanlar hele kış ayları vaz geçilmezimdi benim. Kışın sobanın başına geçmek o zaman tabi doğalgaz nerede. İnternet nerede yani akııllı cihazlar bile yoktu annemiz bize kalkıp kestane keserdi ve sobanın başına atardı bizleri tabi o zamanlar cocuğuz bir çok şeyi kestiremiyoruz dedem babam bir birleriyle muhabbet ederlerdi çayda koyardık miss 🙂 biz Müslüman topluluğu olarak sabahları çay içmeyi çok seviyoruz bide elektirikler giderdi heh o zaman işte benle kardeşlerimin yüzü gülerdi neden? dedim gündelik olayları konuşmak yerine bizlere hikaye anlatmasını severdi.

Bunlarıda görmek istermisin.


Sohbet Sitesi O anlatırdı biz dinlerdi o anlatırdı biz dinlerdik ve kardeşlerimle birlikte soba başında uyurduk. ne kadar güzeldi o günler. şimdi teknolojiyle birlikte o güzel günleri yerine Akıllı cep telefonları bilgisayar doğalgaz gibi gibi bir çok geliştirildi. vede teknolojinin son dibindeyiz 2020 deyiz. ışık hızıyla geçen bir hayat var artık ve sizleri aramızda görmek istiyoruz https://www.dostcasohbet.com ücretsiz bir sohbet platformu olarak düşünün. gerçekten öyle sizlerden bir beklentimiz veya. bir şeyimiz yok. kesinlikle bu düşünceye kapılmanızı asla ama asla istemem. tercihleriniz bizlerden taraf olsun ve sizlerde istediğiniz zaman istediğiniz yerden giriş yapın. Akıllı cep telefonundan – tabletten – bilgisayarlardan istediğiniz her yerden. bizler burada sizlerle birlikte olacağız.

Online Chat Odaları

burada bizler Aile sistemi kurduk nasıl yani 🙂 derseniz burada gerçekten insanlar bir birleriyle aynı evde toplanmış akrabalarınız olur ya hepsi bu şekilde burada takılmakta peki sen neredesin? o eski günleri özlemedin mi yeni yeni kişilerle tanışmak istemiyor musun? Türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanııcılarımızla burada sizlerde tanışıp konuşup sonra, en iyi şekilde arkadaş olmak istemez misin? belkide sıkı fıkı bir dostun belkide yeni aşkın bilemezsin ki dün güldüre bilen bugün öldüre biliyor hayat bu ne olacağımız mechul. haydi bakalım gel sohbet et. sende yeni arkadaşlıklar edin.

Sohbet Sitesi

Sohbet SitesiBir cevap bırakın.